Hoone energiasäästlikkus sõltub mitmest seda mõjutavast tegurist. Suur tähtsus on siin õigesti valitud ja paigaldatud akendel ning ustel. Valik sõltub palju ka hoonest endast ning toote arhitektuurilisest sobivusest. Esimesena tuleks otsustada, mis materjalist toodet soovite. SeiCom pakub põhjamaise kvaliteediga PVC, puit, puitalumiinium ja alumiinium aknaid ning uksi ka kõige nõudlikumale kliendile.

PVC aknad ja uksed on hinna poolest soodsaimad. Tänapäeval on need tooted väga kvaliteetsed ning vastavad kõikidele nõuetele ja standarditele. PVC aknad sobivad hästi meie heitlikku kliimasse ning neid on lihtne hooldada. Need jätavad modernse ilme ning on kvaliteetsed ja soojapidavad. Kindlasti on tegu toodetega, mille hinna ja kvaliteedi suhe on parim!
SeiComi PVC aknad ja uksed saad lihtsalt tellida meie e-poest. Lükand- ja voldikuste tellimiseks võta ühendust meie müügispetsialistiga.
Rohkem infot SeiComi PVC toodete kohta leiad siit.

Puitaknad ja -uksed on naturaalsed ning ekslusiivse välimusega. Puit on traditsiooniline materjal, mis tagab sooja ja hubase sisekliima. Palju erinevaid kujundusvõimalusi tänu suurele värvivalikule. Puitaknad ja- uksed sobivad hästi nii uutele kui ka vanadele hoonetele. Akendel ja ustel on väga hea soojus- ja müraisolatsioon, lisaks on nad keskkonnasõbralikud ja kergesti hooldatavad.
SeiComi puitaknad saad lihtsalt tellida meie e-poest. Uste, lükand- ja voldikuste tellimiseks võta ühendust meie müügispetsialistiga.
Rohkem infot SeiComi puit toodete kohta leiad siit.

Puitalumiinium aknad ja uksed on konstruktsioonilt identsed puitakendega. Erinevalt tavalisest puitaknast, mille raami-ja lengi alaosa on kaitstud alumiiniumprofiilidega, on puitalumiinium akna väliskonstruktsioonid kogu ulatuses kaetud alumiiniumprofiilidega, mis tagab aknale efektiivseima kaitse välismõjude eest ning annab lihtsa ja mugava hooldatavuse. Näiteks ligi 90% Euroopa aknaostjatest eelistab akna valikul just Saksa tüüpi üheraamset akent, kuna see on väga praktiline toode ning seda on lihtne kasutada ja mugav hooldada.
SeiComi puitalumiinium aknad saad lihtsalt tellida meie e-poest. Uste, lükand- ja voldikuste tellimiseks võta ühendust meie müügispetsialistiga.
Rohkem infot SeiComi puit toodete kohta leiad siit.

Alumiiniumakende ja -uste eeliseks on tasane ja sile pind ning lai pinnaviimistluse valik. Alumiinium on üks vastupidavamatest ehitusmaterjalidest, mis ei nõua erilist hoolt, tagab kõrge turvalisuse ja on korrosioonikindel. Alumiiniumaknad ja -uksed on suurepärane valik erinevate arhitektuuriliste ideede jaoks, mis nõuavad ambitsioonikaid ja uuenduslikke lahendusi.
Alumiiniumakende ja -uste tellimiseks võta ühendust meie müügispetsialistiga.
Rohkem infot SeiComi alumiinium toodete kohta leiad siit.