Ettevõttest

SeiCom OÜ tootevalik sisaldab PVC-st, puidust ja alumiiniumist akna-, ukse-, ja fassaadilahendusi.
Meie paindlikkus pakutavate profiilimaterjalide osas võimaldab meil keskenduda kliendi vajadustele vastavate lahenduste leidmisele.
Meil on oma klientide jaoks vajalikud teadmised ja tehnilised oskused, olgu eesmärgiks parima võimaliku soojusisolatsiooni saavutamine või ülikeeruka lahendusega klaasfassaadid.

SeiComi lugu

SeiCom on Eesti kapitalil põhinev pereettevõte, mille asutasid kaks venda, Ahti Sei ja Priit Sei.
SeiCom alustas oma tegevust 2002. aastal PVC-akende ja -uste tootmisega. Aastate jooksul on SeiCom järjekindlalt arenenud ja sellest on saanud ainus Eesti ettevõte, kes pakub kõiki akna- ja ukselahendusi – nii PVC-st, puidust, puitalumiiniumist kui ka täisalumiiniumist.


Tänu meie asjatundlikule spetsialistidest koosnevale meeskonnale saame pakkuda klientidele täisteenust alates visandamisest kuni paigaldamiseni. Meie tootevalik pole kunagi lõplik, vaid kasvab pidevalt. Selle saavutamiseks teeme tihedat koostööd klientide, profiilitootjate, ehitusfirmade ja arhitektidega.

Meie visioon SeiComis on olla ambitsioonikate klientide eelispartneriks, pakkudes turu parimat kvaliteeti, teenindust, paindlikkust ja oskusteavet.