Alumiinium

SeiComi poolt pakutav alumiiniumsüsteem võimaldab kavandada erinevat tüüpi aknaid, uksi, sisemisi vaheseinu ja fassaadilahendusi. Sobiliku lahenduse leidmine sõltub avatäite otstarbest ja funktsionaalsusest, välimusest, soojapidavusest, murdvargakindlusest ning sellest kas tegu on suitsutõrje- või tuletõkkeavatäidetega. Samuti sellest, kas nende konstruktsioonid peaksid olema soojusisolatsiooniga või mitte.

Külasta kindlasti ka SeiComi e-poodi, sest sealt leiad suure valiku PVC, puit ja puitalumiinium avatäiteid, mida saab tellida kiirelt ning mugavalt kodust lahkumata.
Kui sa e-poest endale ideaalset toodet ei leia, siis võta ühendust meie müügiesindajaga ja proovime koos leida sulle sobiliku lahenduse.

Alumiinium

SeiComi alumiiniumist aknad, uksed ja fassaadid valmistatakse vastavalt kliendi soovile. Võimalik on valida erinevate profiilide ja sobilike värvitoonide vahel, mis annavad vabaduse hoone oma nägemuse järgi kujundada. Alumiinium on materjalina ilmastikukindel ja soojapidav, hea helikindlusega ning lihtsasti hooldatav.

Saada päring

MB-86

Ehitussügavus 77 mm
Madal lävi, ratastoolisõbralik
U-arv alates 0,72

 

MB-104

Ehitussügavus 95 mm
Madal lävi, ratastoolisõbralik
U-arv alates 0,53 (passiivmaja)

 

Paneeluksed

Ehitussügavus 77 / 95 mm
Madal lävi, ratastoolisõbralik
U-arv alates 0,63 (passiivmaja)

 

MB-45

Ehitussügavus 45 mm

Saada päring

Klaasil on loodavas ukse- ja aknalahenduses olulisem osa, kui alguses võib tunduda. Sellest oleneb nii soojapidavus, turvalisus, välimus kui ka veel mitmed teised tegurid. SeiComi tootevalikus on levinuimaks valikuks kas kahekordse- või kolmekordseklaaspaketiga avatäited, millele on enamjaolt lisatud termovaheliist. Eritellimusena on lisaks saadaval väga palju erinevaid lahendusi ja võimalusi. Näiteks saab turvalisuse huvides valida lamineeritud või karastatud klaasid, mugavusest lähtuvalt tellitakse üha rohkem päikesekaitsega klaase ja disainist olenevalt erinevaid toonitud, struktuuriga või peegelefektiga klaase. Klaasidele saab lisaks valida kas klaasi sisesed või pealsed dekoratiivliistud.

Saada päring

SeiComi kvaliteetsed alumiiniumist aknad ja uksed on võimalik tellida ka tulekindlatena. Vastavalt soovile on võimalik saavutada tulekindlus EI-30 kuni EI-90, mis annab toodetele suurepärase kaitse tule vastu.

Saada päring

MB-86EI

Ehitussügavus 86 mm
Madal lävi, ratastoolisõbralik
Tuletõkkeklass EI-30
U-arv alates 0,86

 

MB-60E EI

Ehitussügavus 60 mm
Madal lävi, ratastoolisõbralik
Tuletõkkeklass EI-15 ja EI-30

 

MB-78EI

Ehitussügavus 78 mm
Madal lävi, ratastoolisõbralik
Tuletõkkeklass EI-15 ja EI-90

Saada päring

SeiComi kvaliteetsed alumiiniumist lükand- ja voldikuksed on väga vastupidavad ja tänapäevase disainiga. Rikkalik klaaspaketi valik võimaldab saavutada vajaliku soojusisolatsiooni ja helikindluse. Tänu mitmekülgsetele avanemisvõimalustele annab alumiiniumist lükanduks ruumile uue avaruse.

MB-77HS paralleellükanduks on parim lahendus siseruumide või talveaedade ühendamiseks rõdude, terrasside või hoovialadega.

Voldikuksed pakuvad alternatiivi lükandustele, võimaldades veelgi suuremat avanemist. Arvestama peab siiski, et avatud olekus voldikuks vajab rohkem ruumi, kui lükanduks. Alumiiniumvoldikuksi on võimalik teha nii sisse- kui ka väljapoole avanevatena ning sõltuvalt vajadusest saab ust avada ka mitte-täielikult.    

Saada päring

MB-77HS

Lükandukse süsteem
Ehitussügavus 174 mm
Madal lävi, ratastoolisõbralik
U-arv alates 0,84
MB-77HS paralleellükanduks on parim lahendus siseruumide või talveaedade ühendamiseks rõdude, terrasside või hoovialadega.

 

MB-86 FOLD

Voldikukse süsteem
Ehitussügavus 86 mm
Madal lävi, ratastoolisõbralik
U-arv alates 1,5
Välimised voldikuksed pakuvad asutajatele suuremat paindlikkust. Nad võimaldavad ära kasutada häid ilmastikutingimusi ja peaaegu kõrvaldada piirded siseruumi ja ümbritseva vahel. Voldikuksi on võimalik avada nii välja- kui ka sissepoole ja lehti on võimalik kasutuseks eraldi kohandada.

Saada päring

Alumiiniumist fassaadisüsteemide kasutusala on väga lai. Näiteks on alumiiniumist välisklaasfassaade kasutatud pankade, hotellide, kontorite, ärihoonete jne ehitamisel, et realiseerida eriilmelisi lahendusi või ehitada klaaskatuseid. Alumiiniumist fasaadisüsteemid võimaldavad ka siseruumides tekitada erinevaid ruumilisi struktuure, mis loovad mõnusa atmosfääri ja mugava õhkkonna. Alumiinium fassaadisüsteemid pakuvad suurepäraseid võimalusi tänapäevaste arhitektuurilahenduste rakendamisel ja on projekteerijatele abiks julgete ideede elluviimisel. Kõige populaarsemad alumiiniumist fassaadisüsteemid on posti-tala süsteemid.

Saada päring

MB-TT50

U-arv alates 0,59 (raamil)
Passiivmaja

 


MB-SR50N HI+

U-arv alates 0,7 (raamil)
Passiivmaja

 


MB-SR50N Efekt

U-arv alates 1,1 (raamil)

Saada päring